Security & kryptografie
12. června, DEPO2015
17:45
Drobné chyby,
které vám mohou zlomit vaz
Bezpečnost webů není jen obrana proti XSS a SQLi, důležité je domýšlet i dopady drobnějších a méně známých chyb. Podíváme se na HPP, XXE i zdánlivě banální problémy.
Vladimír Smitka | Lynt services s.r.o.
18:45
Kryptografie pohledem
vývojáře
Povíme si něco o symetrickém a asymetrickém šifrování, zabrousíme trochu do historie a na závěr vám Pavel ukáže, kdy na kryptografii naráží ve svých projektech.
Pavel Škoda | Heureka.cz
19:45
IT ne-bezpečnost
a její důsledky
Dávno jsme si zvykli na to, že IT a software je všude okolo nás, bez Internetu nedokážeme už ani vstát, natož pracovat. Tato závislost má i své stinné stránky. Porušení důvěrnosti, dostupnosti či integrity informací, které každodenně potřebujeme, může mít pro organizaci fatální následky. Jak IT bezpečnost uchopit, kde začít a kde skončit? O těchto i dalších tématech bude pojednávat tato přednáška.
Jiří Vaněk | Unicorn a.s.
Přidat do kalendáře 06/12/2018 17:30 06/12/2018 21:00 Europe/Prague TechHeaven - Security & Cryptografie Bezpečnost webů není jen obrana proti XSS a SQLi, důležité je domýšlet i dopady drobnějších a méně známých chyb. Podíváme se na HPP, XXE i zdánlivě banální problémy. Web: thvn.cz/security Vstupenky: thvn.cz/vstupenky DEPO2015 info@techheaven.org 2880